Регионално състезание „НАЙ-ДОБЪР МЛАД АВТОМОНТЬОР И ВОДАЧ НА МПС“

ОТБОРЪТ НА ПГ ПО ТРАНСПОРТ – РУСЕ ГРАБНА СРЕБРОТО В РЕГИОНАЛНОТО СЪСТЕЗАНИЕ „НАЙ-ДОБЪР МЛАД АВТОМОНТЬОР И ВОДАЧ НА МПС“
В крайното отборно класиране на ежегодното състезание „Най-добър млад автомонтьор и водач на МПС“ ПГ по Транспорт – Русе завоюва второто място, изпреварена единствено от домакините.
Регионалният кръг се проведе на 23 април 2021 г. в ПГМЕТТ „Христо Ботев“ – Шумен.
Отборът, представил гимназията ни, се състои от учениците Иван Банчев от 12 клас, Планимир Стефанов и Иван Здравков от 11 клас, които показаха както своите личностни качества, така и умения за работа в екип, формирани в процеса на обучение.
Дванайсетокласникът Иван Банчев е победител в индивидуалното класиране на състезанието „Най-добър млад водач на МПС“. Иван Здравков зае призово място в индивидуалното състезание „Най-добър млад автомонтьор“.
Победителите получиха грамоти, купи, медали и материални награди, осигурени и връчени от спонсора „Интер Карс България“ ЕООД.
Благодарим на всички участници, на ръководителя и преподавателите, участвали в подготовката на отбора и им пожелаваме бъдещи успехи.